24.10.2018 r. na „Orliku” przy SP nr 8 w Świeciu odbył się ćwierćfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców rocznik 2003-2005. W zawodach wystartowała reprezentacja SP nr 1 w Chełmnie w składzie : Linkowski Kamil, Skowroński Mateusz, Dzięcioł Mateusz, Szyper Hubert, Kurkowski Miłosz, Orłowski Olaf, Sołtys Michał, Wojtaszek Michał, Marlewski Jakub, Gadziński Karol oraz SP nr 2 Świecie, SP nr 5 Żnin, ZSP nr 4 Nakło. Turniej rozegrano systemem pucharowym. W pierwszym meczu SP nr 2 Świecie pokonało SP nr 5 Żnin 5:3, natomiast w kolejnym SP nr 1 Chełmno wygrało z ZSP nr 4 Nakło 4:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Linkowski Kamil -2, Skowroński Mateusz -1. W meczu o III miejsce spotkały się drużyny SP nr 5 Żnin i ZSP nr 4 Nakło. Zwycięską drużyną okazała się SP nr 5 Żnin,która pokonała przeciwników 8:3. W meczu finałowym SP nr 2 Świecie pokonała SP nr 1 Chełmno 6:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Sołtys Michał. Ostatecznie drużyna SP nr 1 Chełmno została sklasyfikowana na VI miejscu w województwie.