Dnia 29.10.18 r. w Szkole Podstawowej w Stolnie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005. W turnieju wystartowały w kategorii dziewcząt: SP Kijewo Królewskie, SP Unisław, SP Stolno, SP Lisewo, SP 1 Chełmno, natomiast w kategorii chłopców: SP Lisewo, SP Unisław, SP Stolno, SP Robakowo, SP 1 Chełmno.

Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Lewandowska, Julia Kasprzyk, Wiktoria Głowacka, Patrycja Seehaber, Marika Krzesimowska, Roksana Michalak, Julia Madeja, Nikola Stadnik, Daria Tomaszewska po zwycięstwie ze SP Kijewo Królewskie 8:3, porażce ze SP Unisław 9:3 oraz wygranym pojedynku z SP Lisewo 6:5 zajęła II miejsce w powiecie.

Zespół chłopców: Kacper Kluczyk,Miłosz Kurkowski, Stanisław Gronowski, Maksymilian Bartochowski, Mateusz Skowroński, Kamil Linkowski, Marcin Jarentewicz, Michał Wojtaszek, Stanisław Coch zremisował ze SP Robakowo 4:4, wygrał ze SP Lisewo 7:4 , zajął I miejsce w powiecie i awansował do zawodów wojewódzkich.